Typos 26.12.2009 – Electribe

Trance All-Stars Records si ve spolupráci s rychnovským klubem Typos CZ pro vás na druhý svátek vánoční připravil další exkluzivní hudební mejdan.

Již od 21:00 vás čeká to nej z aktuální taneční hudby ze žánrů R´n´B Disco House a Trance v podání rezidenta klubu DJe MARTINa P a poté i speciálního hosta Petra Dvořáka aka Electribe, jednoho z největších objevů elektronické hudební scény nejen u nás.

Electribe se prezentuje zejména energickým melodickým trance, nebrání se však ani pomalejšímu progressivu nebo vokálovým trackům. Ve svém debutu v Rychnově nad Kněžnou lze ve dvouhodinovém setu očekávat kromě jeho vlastní produkce to nejlepší, co může tento žánr svým příznivcům v současné době nabídnout.

Do podvědomí českým posluchačům se dostal i vítězstvím v soutěži o nejlepší remix vyhlášený organizátory festivalu Mácháč ´09 pro Rogera Shaha, který vyjde na jeho vlastním labelu Magic Island / Armada. I do budoucna je možno očekávat spolupráci s tímto vydavatelstvím, který je monitorován DJ#1 Arminem van Buurenem. Petrova rádiová show "Be Around In A Trance" je vysílána v současné době na více než 30ti rádiích po celém světě a její obliba mezi posluchači stále roste.

http://www.tranceallstars.com

Nyní se Electribe plně věnuje nejen své produkci a vlastní radioshow, ale i remixérské činnosti a spolupráci s dalšími talentovanými českými i zahraničními producenty a DJs. Po téměř tříletém experimentování se Electribe dočkal v roce 2009 svých prvních úspěchů. V rámci kompilace Trancewater Vol.4 vydává na německém labelu Time Fusion singl "Trancemigration", kterému se dostává podpory od několika předních světových DJů a producentů. Singl zazněl např.v radioshow „Mellomania“ Pedro del Mara, Jorn van Deynhoven ji zahrál ve svém měsíčníku „Spotlight“ na AH.fm, Claudia Cazacu zase ve své radioshow „Haute Couture“ nebo i živě v jejím setu na párty E-Motion 4.12.2009 v Brně. Navíc je možno počátkem roku 2010 očekávat opravdu zajímavý release, který bude obsahovat kromě originálního mixu „Trancemigration“ i remixy producentů Reconceala (známý hlavně především spoluprácí s Andy Bluemanem) a SoundLifta (Magic Island / Armada).

Samozřejmě na vás čeká i příjemná obsluha s bohatě zásobeným barem. Startujeme tedy 26.12. v 21:00 a na všechny se moc těšíme!

BE AROUND IN A TRANCE "LIVE MISSION 001"
26.12.2009
Typos CZ, Sokolovská 878, Rychnov nad Kněžnou
Start: 21:00
Vstup: 50 Kč

Lineup:
– DJ Martin P (www.djmartinp.net)
– Electribe (Magic Island/Armada | Trance All Stars Records | www.idj.cz/electribe)